Sparta Nietkowice 3:1 Zjednoczeni Lubrza

statystyki szczegółowe

Aktualności

OLIMP-SPARTA 3:2 (2:1)

• autor: Siwy248, 2014-09-22 21:10

Po kolejnym emocjonującym meczu SPARTA tym razem przegrała na wyjeździe z drużyną OLIMP Kręcko 2:3 (1:2).

Jako pierwsi bramkę już w 4min spotkania strzelili nasi zawodnicy. Na 16 m. piłkę otrzymał Tomasz Murzyn, minął obrońcę gospodarzy i umieścił piłkę w siatce strzelając obok bramkarza. W 10min nasz napastnik znowu mógł wpisać się na listę strzelców. Bardzo dobre podanie Piotra Korszuna z prawej strony boiska wzdłuż lini bramkowej, piłka przelatuje przez pole karne, a zamykający akcję Tomek strzela w słupek. Do końca pierwszej połowy bramki strzelali niestety zawodnicy Olimpu ( a raczej 1 zawodnik, który w sumie strzelił 3 bramki w spotkaniu). W 18 min po dośrodkowaniu piłki w pole karne Sparty piłka spada pod nogi napastnika gospodarzy, który strzela w "długi" róg bramki i jest 1:1. W 32min jest 2:1 dla gospodarzy, źle wybita piłka przez naszego obrońcy trafia do zawodnika Olimpu, który natychmiast podaje do napastnika, a ten z czystej pozycji strzela obok "Małpy". W 55min Spartanie mogli wyrównać, po dośrodkowaniu w pole karne piłka po odbiciu się od murawy przelobowała bramkarza i na szczęście gospodarzy trafiła w słupek. Po chwili zawodnicy Olimpu nie wykorzystali sytuacji "sam na sam" z bramkarzem.  W 60min kolejną bramkę strzelają zawodnicy z Kręcka. Strata piłki w środkowej części boiska naszego pomocnika, piłka trafia do napastnika gospodarzy, a ten z ok. 20m silnym strzałem strzela na 3:1. Na szczęście strzelona bramka przez gospodarzy nie podłamuje naszych zawodników, którzy coraz śmielej atakują. Świetnej okazji nie wykorzystuje Bartosz Niciński, który mając przed sobą bramkarza strzela obok bramki, a po kilku minutach po dobrym dośrodkowaniu Tomka Murzyna niepilnowany w polu karnym Krystian Murzyn nie wykorzystuje 100% okazji. W 82 min Sparta strzela na 3:2, dobre podanie Pawła Pokory do Dawida Nicińskiego, który wbiega w pole karne i mocnym strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce. Niestety w dalszych minutach nie udaje się nic strzelić i przegrywamy 3:2.