Aktualności

PIASZNO-SPARTA 0:6(0:1)

• autor: Siwy248, 2016-05-09 09:18

W XVII kolejce Sparta pewnie pokonała Piaszno Bronków 6:0 (1:0)

W pierwszej połowie nie działo się zbyt wiele. Spotkanie było wyrównane, a zły stan boiska przeszkadzał w płynnej grze obu drużynom. Jednak w 20 min Sparta wychodzi na prowadzenie. Piłkę w pole karne dośrodkowuje Tomasz Murzyn, akcję zamyka Piotr Korszun, który umieszcza piłkę w siatce po strzale z ok. 5m. Na przerwę Sparta schodzi z prowadzeniem 1:0. W drugiej połowie zarysowała się przewag Spartan. W efekcie Sparta od 60min do 64min strzela 3 bramki. Na 2:0 swoją drugą bramkę w meczu strzela Piotrek z ok. pola karnego, następnie w zamieszaniu w polu karnym i po oddaniu kilku strzałów, bramkę zdobywa Kamil Darul. Na 4:0 podwyższa Tomasz Murzyn, który umieszcza piłkę w siatce po oddaniu silnego strzału po ziemi z ok 14m. W kolejnych minutach Spartanie w pełni kontrolują spotkanie i w 80min ponownie Tomek strzela bramkę z ok. pola karnego i jest 5:0. Pod koniec spotkania dobrą okazję marnują gospodarze. Napastnik Piaszna przegrywa pojedynek sam na sam z Bartoszem Nicińskim.  W 90min sędzia po faulu na Mateuszu Stachowskim odgwizduje rzut karny, który na bramkę zamienia Tomek i tym samym ustrzelił klasycznego hattricka w meczu.

Kolejny mecz z Odrą Radnica, która niespodziewanie przegrała w zaległym meczu (we worek 3 maja) na własnym boisku z Odrą Rąpice 4:3.